Kalėdinė LEGO miestelio įžiebimo šventė

Gruodžio mėnesį, Panevėžio kultūros centre, vyko Kalėdinio LEGO miestelio įžiebimo šventė. Renginį organizavo Panevėžio miesto savivaldybės administracija drauge su įmone UAB „Arginta Engineering“ bei Panevėžio plėtros agentūra „Panevėžys NOW“. Nestandartinių inžinerinių įrenginių ir mechanizmų projektavimo bei gamybos įmonė „Arginta Engineering“ įsteigė visiškai naujus LEGO konstruktorius, kuriais galės džiaugtis 28 miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikučiai. Tikimasi, jog tokiu būdu ne viena vaikučių karta galės susipažinti ir susidomėti inžinerija nuo mažų dienų, statydami, projektuodami LEGO konstruktoriais. UAB „Arginta Engineering“ vadovas Tomas Jaskelevičius renginyje dalyvavusių vaikų paklausė, ar jie norėtų visą gyvenimą dirbti. Sulaukus neigiamo atsakymo T. Jaskelevičius visiems palinkėjo studijuoti inžineriją. „Nes kai kažką kuri – atrodo, jog nedirbi“.

Mūsų įstaigos vaikučiai taip pat dalyvavo renginyje. Statė Lego miestelį ir gavo Lego dovanų.